Dacia Nový Logan MCV

resizer-range-desktop.png resizer-range-mobile.png
logan_mcv_banner.jpg
logan_mcv_box_1.jpg

Exteriér

Nová Dacia Logan MCV je priestranné kombi s dostatkom pohodlného miesta pre všetkých cestujúcich a predmety, ktoré potrebujete previezť. A okrem užitočných vlastností mu nemožno uprieť ani štýl! Nové zliatinové disky kolies 15", predné hmlové svetlomety, výraznejšia predná maska a pozdĺžne strešné lišty mu dodávajú dynamický a moderný vzhľad. 

logan_mcv_box_2.jpg

Interiér

Nová Dacia Logan MCV vybavená sklopným zadným sedadlom deleným 1/3-2/3 a batožinovým priestorom veľkosti XXL sa prispôsobí všetkým vašim potrebám a aktivitám a stane sa vaším nerozlučným spoločníkom. 5 plnohodnotných miest vám umožní cestovať pohodlne s celou rodinou a spoločne si užívať pokoj a pohodu v útulnom a prakticky usporiadanom interiéri vášho nového vozidla. 

logan_mcv_box_3.jpg

Technológie

Efektívna a jednoduchá, to sú hlavné črty novej Dacia Logan MCV. Multimediálny systém Media Nav Evolution s navigáciou, bluetooth a so zadnou parkovacou kamerou alebo impulzívne elektrické ovládanie okien... Novú Dacia Logan MCV sme vybavili nanajvýš užitočnými technológiami, vďaka ktorým sa pre vás cestovanie stane pravým potešením.

resizer-range-slider.png
Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios