Dacia Sandero

resizer-range-desktop.png resizer-range-mobile.png
sandero_banner.jpg
sandero_box_1.jpg

Exteriér

Upravený dizajn novej Dacia Sandero vás zaujme hneď na prvý pohľad! Vozidlo má novú chrómovanú prednú masku, so širokými prednými svetlometmi a s upravenou zadnou časťou, ktorá dáva vyniknúť novému svetelnému podpisu značky Dacia, oveľa dynamickejší a modernejší vzhľad. Okamžitý úspech je zaručený!

sandero_box_2.jpg

Interiér

Pohodlne sa usaďte a užívajte si jeho nový priestranný interiér: 5 pohodlných miest s veľkorysým batožinovým priestorom. Naši inžinieri a návrhári urobili všetko pre to, aby vám zjednodušili život - vo vozidle nájdete rad praktických funkcií, okrem iného napríklad sklopné zadné sedadlo alebo nové úložné priestory pre celú rodinu... Či už cestujete sami alebo so sprievodom, máte pred sebou ideálne mestské vozidlo, ktoré je pripravené sprevádzať vás na vašich každodenných cestách a poskytnúť vám maximálne pohodlie.

sandero_box_3.jpg

Technológie

Pridajte mu do vienka náš multimediálny systém Media Nav Evolution so všetkými jeho funkciami (navigácia, telefón, parkovacia kamera atď.), impulzné elektrické ovládanie okien alebo tempomat s obmedzovačom rýchlosti a splňte si svoje sny… Vďaka našim užitočným a praktickým technológiám budete na palube Novej Dacia Sandero zažívať len samé potešenie!

resizer-range-slider.png
Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios